استارتاپ فروشگاه آنلاین تاج گل (TajGoll.ir) – از 1402

مشتری

جناب آقای شهراد مالکی، ناصر کریمی و پویا جعفری

خدمات

طراحی وبسایت و وب اپلیکیشن فروشگاه آنلاین برای استارتاپ گل و خدمات مجله اینترنتی و سئو

فروشگاه لوکس و اختصاصی برای تاج گل

پس از جلسه اولیه با جناب مالکی و کریمی، چالش جدید در قالب یک استارتاپ مجزا و خط تولید جداگانه در خصوص محصولات تاج گل ( استند گل) مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت و ضمن ارائه مشاوره در خصوص نام برند، دسته بندی محصولات، استراتژی ورود به بازار اینترنتی و زمانبندی پروژه، دو قرارداد در خصوص طراحی فروشگاه آنلاین و همچنین مجله اینترنتی با ایشان منعقد گردید. بهره برداری و پیاده سازی وبسایت با توجه به پیک کاری مجموعه فوق در آخر سال، به سال 1402 منتقل شده و آموزش ها در این خصوص در اردیبهشت ماه در محل تاج گل برگزار گردید.

فروشگاه www.tajgoll.ir عملا از تیرماه 1402 شروع به فعالیت کرده است وعلیرغم رقابت تنگاتنگ و دیرینه وبسایتها در دسته بندی استند گل و محصولات گل محور، با رشد قابل قبولی در عرصه ی سئو مواجه می باشد. سهولت در استفاده و خرید محصول، دیزاین منحصربفرد و لوکس، سرعت بالای وبسایت، و همه و همه، نوید یک دستاورد نویدبخش در این صنعت را برای مشتری می دهد.

ایده پردازی و طراحی اختصاصی

با توجه به ذائقه و سلیقه مشتری و همچنین اعتماد به خلاقیت و به روز بودن طراحی های اکسپوننت، ابتدا هویت بصری برند جدید طی مراحلی انجام گردید و پس از آن 2 طرح مختلف در ابتدای پروژه وبسایت آماده شد و در مراحل مختلف طبق رویکرد مدیریت مجموعه، و براساس سازگاری با هویت بصری برند نهایی گردید. خوشبختانه با اعتمادی که کارفرمای محترم نسبت به سطح خلاقیت و دیزاین اکسپوننت داشتند، این موضوع بسیار روان و اثربخش طی گردید و بازخورد جالبی برای دوطرف به ارمغان داشت.

مدیریت مشتریان

با توجه به اینکه تمامی خدمات نرم افزاری اکسپوننت شامل ماژول CRM و همچنین مدیریت کمپین می باشد، این موضوع برای مشتری حائز اهمیت بود و استفاده راهبردی در سایت برای این مجموعه داشت.

0 نمایش
در تمامی سایتهای معتبر بصورت بنری، پوش نوتیفیکیشن و ...
0 +
مقاله و محتوای ترجمه شده و نگارش شده در مجله اینترنتی در دوماه اول

ماژولهای کامل

با تکیه بر این اصل که تاج گل در آینده نزدیک و دور، هیچ گونه نیازی به پیمانکار برای آپدیت موارد ظاهری سایت، فانکشنال سفارشات، محصولات و کتگوری ها نداشته باشد، ماژولهای نرم افزاری تا حد امکان داینامیک طراحی شدند.

فروشگاه آنلاین دو کاربردی گوشی همراه و PC

از مزایای اصلی فروشگاه آنلاین اکسپوننت، این موضوع است که برای نسخه ی دسکتاپ (کامپیوتر شخصی-لپتاپ) و همچنین 2نسخه برای گوشی همراه اندروید و IOS طراحی و استفاده می شود. این موضوع موجب سرعت بالا و کاربری دلچسب و راحت برای طیف وسیع کاربران ارائه می دهد.

دسته بندی محصولات

دسته بندی پویا و داینامیک بر اساس ایونتها، قابلیت سفارش گیری برای امروز براساس موجودی تا ساعتی مشخص، برای آینده و یا اینکه صرفا نمایش در سایت و عدم امکان سفارش. پنل پیامکی و درگاه زرین پال بصورت دیفالت خدمات، تقدیم مشتری محترم گردیده است

آمار و ارقام

بیش از 500000 نمایش در تبلیغات در 2 ماه نخست شروع فعالیت سایت، امتیاز بالای 95% راندمان سرعتی از تحلیلگر گوگل، رشد تصاعدی در سرچ گوگل از سایت B2C دراین مدت کوتاه.

پنل مدیریت

مدیریت سفارشات، محصولات روزانه، مدیریت کتگوری های پویا، مدیریت محصولات، مدیریت مشتریان B2C، مدیریت کمپین بازاریابی-فروش، مدیریت محله ها، مدیریت تولید و مدیریت سیستم