طراحی مدرن و راه حل های تحت وب برای تجارت شما

خدمات اکسپوننت به 3 بخش کلی تقسیم می شود:

1- طراحی وب ساده (شرکتی، شخصی، صنفی و …)     2- فروشگاه آنلاین تخصصی قنادی      3- طراحی وب پیشرفته (سولوشن جامع آنلاین)

طراحی وب ساده (شرکتی، شخصی، صنفی و ...)

در دنیای مدرن امروز، هر برندی برای رشد و ادامه ی پیشرفت خود در مسیر درست، یک نیاز بدیهی به وبسایتی مدرن، ساختاریافته و جذاب دارد. با استفاده از ووردپرس و خلاقیت تیم اکسپوننت، بهترین وبسایت را برای شما تدارک میبینیم.

فروشگاه آنلاین تخصصی قنادی

اکسپوننت برای قنادی های برتر و پیشروِ هر شهر، راهکاری مدرن، جامع و آماده دارد که حاصل فعالیت تنگاتنگ با قنادی های معتبر از سال 94 می باشد. یک فروشگاه آنلاین تخصصی که امکانات و ماژولهای متناسب و به روز را داراست، بهترین گزینه برای فروش بیشتر، توسعه برند، مشتری مداری و تمایز با رقبای کوچک و بزرگ شماست. این فروشگاه تخصصی فقط و فقط در اکسپوننت ساخته و کامل شده است.

طراحی وب پیشرفته (سولوشن جامع آنلاین)

آیا ایده ی استارتاپی در حوزه وب و اپلیکیشن دارید؟ آیا میخواهید در صنعت کاری خود بهترین فروشگاه آنلاین را داشته باشید؟ آیا برای مدیریت بهتر تمامی بخشهای شرکت و سازمان خود، یک سیستم یکپارچه آنلاین نیاز دارید؟ اکسپوننت شما را به راه حل درست راهنمایی خواهد کرد.

بیایید ببینیم چگونه می توانیم به شما کمک کنیم!

ما طیف کاملی از خدمات طراحی و توسعه وبسایت و وب اپلیکیشن را ارائه می دهیم. در فضای وب برای ما و شما همه چیز امکانپذیر است.