درباره اکسپوننت

ما با استفاده از آخرین فن آوری ها و تکنولوژی ها، راه حل های مدرن وب را با تحلیل همه جانبه و طراحی حرفه ای توسعه می دهیم.

برند اکسپوننت رسماً در سال ۱۳۹۳ ، با بهره گیری از زبانهای برنامه نویسی تحت وب برای کمک به پیش بُرد بهتر برندها شکل گرفت. چشم انداز این برند “ارتقاء پتانسیل ها به ارزش های پایدار، برای ایجاد دنیایی متعالی تر” بوده و ماموریت خود را “ارائه خدمات پیشرفته، نوآورانه و هیجان انگیز که الهام بخش تحولی برای زندگی بهتر است” تعریف کرده است. جایگاه اکسپوننت بعنوان مشاور و مجری پروژه های دیجیتال، متمرکز بر ارائه ی خدمات یکپارچه ی با کیفیت و مقرون به صرفه در راستای حمایت از برندهای با پتانسیل برای رشد و بلوغ می باشد. ارزش پیشنهادی برند “با کیفیت ترین در خدمات انعطاف پذیر و گسترده” است.

اکسپوننت با به‌کارگیری مدل های جهانی در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد برند مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد و برای استارت آپ ها برندی جدید و قابل اتکا خلق نماید. تجربه‌ی ۱۰ ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای تحت وب مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

در سال ۱۳۹۵، اکسپوننت توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است و طیف خدمات خود را برای همه سطوح مشتریان انعطاف پذیر گردانده است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

۱۳۹۳ - پایان یک داستان و شروع داستانی بزرگتر

برادران جهانبانی یکی در مقطع ارشد فارغ التحصیل و دیگری در مقطع ارشد پذیرفته شد

۱۳۹۴ - ایجاد هسته اولیه

در اردیبهشت هسته ی اولیه اکسپوننت توسط برادران جهانبانی شکل گرفت

۱۳۹5 - فرم گرفتن اولیه

در تابستان 95 فرم کلی فعالیتهای اصلی پس از یک سال آزمون و خطا درآمد

۱۳۹۷ - ثبات روند صعودی

شتاب پیشرفت در کمیت و کیفیت با ثبات تر گردید

۱۳۹9 - افزایش تصاعدی پیشرفت

پروژه های این سال در کنار استارتاپ و استقرار تیم، روند پیشرفت را تصاعدی افزایش داد

۱۴۰۰ - پیش بسوی انفجار

با تعهد به مشتریانمان متولد و با تعهد به آنها تا بینهایت در حرکت خواهیم بود

0 +
سال تجربه
0
کشور مختلف
0 +
پروژه های اصلی
0
متخصصان درخشان

مشتریان و توصیفات

مشتریانمان ما را دوست دارند! اما فقط حرف ما را قبول نکنید – توصیفات را بخوانید!

با تشكر فراوان از جناب آقای مهندس جهانبانی، تلاشهای بی وقفه شما، كمك شایانی در راستای ارتقا و بهینه سازی سایت مجموعه "سوییت بلیس" بود، امیدوارم كه این همكاری، شروعی برای همكاریهای بزرگتر در آینده شود.
خانم نسیم دولتشاهی / گروه سوئیت بلیس
گروه اکسپوننت یکی از متعهد ترین و حرفه ای ترین شرکت هایی میباشد که تا به امروز گروه لند استودیو با آنها فعالیت داشته است. آنها با دقت تمام و کمال به نیاز های گروه ما اهمیت دادند و بر اساس روحیات ما سایت و پکیج های اداری زیبا و مناسب طراحی کردند. امید داریم که سالیان سال در کنار گروه اکسپوننت به فعالیت خود ادامه دهیم.
خانم مهندس یاسمین فرازیان / لنداستودیو
تیمی جوان، پویا، متخصص و بسیار مشتری مدار
آقای مهندس علیرضا نظری / گروه صنعتی درباران
خداروشکر میکنم که با مجموعه اکسپوننت آشنا شدم و کلیه فعالیتهای فضای مجازی رو به این مجموعه سپردم. بازخورد عالی با یک تیم حرفه ای و متخصص که امیدوارم همکاری ما هرچه بیشتر و بهتر با این مجموعه ادامه پیدا کند.
آقای مهندس نیما پندآموز / دیافه
اکسپوننت رو در یک جمله اگه بخوام توصیف کنم: اکسپوننت یعنی جوانی، خلاقیت و تعهد.
آقای مهندس مرتضوی / گروه سوئیت بلیس
مجموعه ی پیگیر، منعطف نسبت به خواسته ها و انتقادات، خوش قول و با مدیریت زمان خوب. تیم اکسپوننت یکی از متعهدتریناست.
خانم سارا ستوده / سارا کیک استودیو