سولوشن جامع درباران – 1397 الی 1399

مشتری

جناب آقای مهندس علیرضا نظری

خدمات

سولوشن جامع آنلاین درب

طراحی سولوشن جامع حوزه درب

گروه صنعتی درباران از سال ۱۳۴۹ فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین اقلام ساختمانی آغاز کرد. این مجموعه با حدود نیم قرن تجربه در زمره پیشگامان صنعت تولید درب و چهارچوب در ایران به شمار می رود.

علیرغم سنتی بودن این صنعت و سازوکار بسیار پیچیده و متنوع در نحوه محاسبات و انجام پروزه های درب، بدلیل وجود نوع مدیریت خوشفکر، نوآور و مدرن مجموعه درباران، برای اولین بار ایران (و احتمالا جهان)، وبسایتی کاملا تخصصی و مبتنی بر پروسه های واقعی انجام سفارش، تولید و پشتیبانی تحلیل و طراحی گردید.

 

پروژه فوق در زمستان 97 شروع شد و پس از 2ماه تحلیل کامل مجموعه، وارد فاز طراحی و برنامه نویسی گردید و در پاییر 98 با موفقیت فاز پیاده سازی را پشت سر گذاشت.

خدمات اکسپوننت

طراحی فروشگاه آنلاین وب و وب اپلیکیشن، ماژولهای نرم افزاری مدیریت سفارشات، مدیریت کارشناسان نصب، مدیریت تولید کارخانه، و … راه اندازی مجله اینترنتی و تولید محتوا

حذف کاغذ، اکسل، و اتلاف زمان

تا قبل از شروع بکار سایت، چندین و چند اکسل جزیره ای برای ایجاد فاکتور، سند فروش، قرارداد و … مورد استفاده قرار میگرفت و جدای از آن از فاکتورهای کاغذی برای دسته ای دیگر از سفارشات استفاده میشد. دقت در مدیریت سفارشات پایین، اطمینان از یکپارچگی قیمتها کم و مدیریت منابع انسانی و زمانی برای این موضوع دارای مشکلات عدیده بود. با پیاده سازی سولوشن آنلاین، تمامی اکسل ها حذف، میزان استفاده از کاغذ 65% کاهش و بهره وری در تمامی قسمتها به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرد.

0 %
افزایش سرعت و دقت در سفارشات
0 %
کاهش استفاده از کاغذ

فروشگاه آنلاین

امکان مقایسه، انتخاب و خرید راحت برای کاربر عادی و یا پیمانکار ساختمان

پشتیبانی 24 ساعته

بکاپ گیری روزانه، پشتیبانی محتوایی و فنی دائم و سریع

آمار و ارقام

هندل کردن میلیاردها تومان سفارش در ماه، بازدید ماهانه حداقل 5000 کاربر از فروشگاه و مجله، امتیاز سرعت 93% از گوگل

افزایش بازدید

بازدید بسیار خوب مجله اینترنتی بعلت ارگانیک بودن مطالب و فضای بسیار خوب برای مانور دادن در این صنعت