وب اپلیکیشن سارا کیک استودیو – 1397 الی 1399

مشتری

سرکار خانم سارا ستوده

خدمات

وب اپلیکیشن اندروید و IOS

طراحی وب اپلیکیشن سارا کیک استودیو

ایده اولیه فروشگاه آنلاین کیک استودیو در سال 97 بر مبنای فروش ارزی محصولات به ایرانیان خارج از کشور و ارسال در داخل ایران به دوستان و آشنایان آنها بود. لذا سازوکاری در سایت، نوع محصولات و پنل چیده شد که مناسب برای این ایده و اجرا بود. راه اندازی نسخه اول فروشگاه با ریاست جمهوری دونالد ترامپ و تحریمهای اساسی مواجه شد و عملا این ایده ناکام ماند. مقرر گردید که این فروشگاه برای شهر تهران فعال شود لکن علیرغم تغییرات جزئی در سایت برای امکان استفاده ی این موضوع، می بایست ریفکتور اساسی در ساختار سایت ایجاد میشد.

پس از حصول اطمینان از علاقه مندی و اقبال عمومی از فروش آنلاین در سال 98، مدیریت تصمیم بر ایجاد نسخه ی دوم گرفت و به صورت ضرب العجل و فقط برای نسخه ی تلفن همراه، اردیبهشت 99 با موفقیت این نسخه پیاده سازی شد. 

فروشگاه آنلاین در زمان همه گیری کرونا و تعطیلی و ها قرنطینه ها، بهترین نتیجه و کمک را برای کیک استودیو به ارمغان آورده و تاثیر بسزایی در این برهه سخت داشت.

 

طراحی آیکونی، فلت و مدرن

علاوه بر ایجاد امکانات جدید در نسخه ی سوم قنادی ها (سال 99)، طراحی خاص برای مجموعه کیک استودیو انجام شد.

فروشگاه آنلاین، حلقه ی نهایی فروش اینترنتی

با توجه به انگیجمنت اینستاگرام سارا کیک استودیو، تنها حلقه ی مفقوده فروش آنلاین و راحت در این فرایند، یک وب اپلیکیشن فروشگاه آنلاین بود، که علاوه بر سرعت مناسب بارگزاری سایت، ظاهر متناسب با برند و عملکرد بدون خطا، بتواند این زنجیره را با نهایت کیفیت کامل کند. 

0 %
افزایش سرعت و صحت سفارشات آنلاین
0 %
افزایش فروش آنلاین

تاثیر فروشگاه آنلاین

تاثیرِ داشتن یک فروشگاه آنلاین بعنوان یک بازوی مارکتینگ و برندینگ برای یک بیزنس بسیار واضح و مشخص می باشد. لکن در زمانهای حساس و پیش بینی نشده ای چون کرونا، به امری حیاتی تبدیل می گردد. اکسپوننت افتخار این را دارد که در پرالتهاب ترین زمانهای اقتصادی چون کرونا، در کنار برندهایی چون کیک استودیو سارا برای گذر از آن زمان بوده است.

فروشگاه آنلاین

وب اپلیکیشن سفارش برای دو نسخه اندروید و IOS در دو بخش کیک استودیو و بیک استودیو با درگاه پرداخت اختصاصی

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی فنی، بکاپ گیری، آپدیت سایت، خدمات هاست و سرور و ...

آمار و ارقام

بیش از 9000 سفارش موفق در کمتر از 15 ماه فعالیت نسخه دوم فروشگاه آنلاین، بازدید روزانه حداقل 200 کاربر و 90% امتیاز سرعت سایت از گوگل

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی UI مطابق با هویت بصری برند کیک استودیو