سولوشن یکپارچه سوییت بلیس – از 1399

مشتری

سرکار خانم بهار و نسیم دولتشاهی

خدمات

طراحی سولوشن جامع آنلاین برای مشتریان عمومی و مشتریان کافه رستوران (B2B & B2C)

دو پُرتال آنلاین در یک سولوشن یکپارچه

پس عقد قرارداد با مجموعه سوییت بلیس، سولوشن آنلاین قنادی در اکسپوننت بار دیگر دچار تحول عظیمی گردید. اینبار پرتال سفارشات کافه ها و رستوران ها بهمراه مدیریت مشتریان و … ماژولها و امکانات کاملا متفاوت با ساختار سفارش B2C میبایست در کنار سیستم قبلی به صورت یکپارچه تحلیل، طراحی و توسعه می یافت. 

علیرغم چالشهای اجرایی برای بسترسازی پروژه، فاز پیاده سازی پرتال B2B در شهریور 1400 با موفقیت انجام شده و در حال اجراست.

پرتال B2C مشتریان عمومی در اسفند ماه 99 فاز آزمایشی خود را با موفقیت طی کرد لیکن بعلت حجم بالای سفارشات آنلاین و عدم توان پاسخگویی به سفارشات منجر به تعلیق فعالیت آن گردید. پیاده سازی نهایی سایت منوط به آماده سازی بستر مناسب اجرایی آن شده و بعلت موارد مختلف این بسترسازی تا شهریور 1400 انجام نشده است.

ایده پردازی و طراحی اختصاصی

4 طرح مختلف در ابتدای پروژه طراحی شد و در مراحل مختلف طبق رویکرد مدیریت مجموعه، و براساس سازگاری با هویت بصری برند نهایی گردید. 

پرتال B2B

سفارشات کافه ها و رستورانها تا ساعت 3 بامداد قابل سفارش بوده و پس از آن به فردا موکول خواهد شد. مدیریت تولید به راحتی طی 2 گزارش، میزان تولید از هر محصول را به صورت تجمیعی و تفکیکی هر برند از سیستم دانلود کرده و با کمترین میزان خطا و اشتباه انسانی، حجم بسیار بالای از سفارشات را انجام داده و تحویل کافه رستوران های می نماید.

مدیریت مشتریان B2B

سیستم مدیریت مشتریان و مدیریت مالی B2B به گونه ای برنامه ریزی شده است که هر مشتری بر اساس قدرت خرید خود بتواند سفارش دهد. قدرت خرید، برآیند دو مولفه ی میزان موجودی کیف و میزان اعتبار اولیه می باشد. این ساختار مالی، موجب مدیریت بهینه سفارشات و کنترل بدهی برندها می شود.

0 %
افزایش بهره وری در بخش سفارشات و تولید محصولات B2B​
0 +
مشتری کافه و رستوران B2B

ماژولهای کامل

با تکیه بر این اصل که سوییت بلیس در آینده نزدیک و دور، هیچ گونه نیازی به پیمانکار برای آپدیت موارد ظاهری سایت، فانکشنال سفارشات، محصولات و کتگوری ها نداشته باشد، ماژولهای نرم افزاری تا حد امکان داینامیک طراحی شدند.

عکاسی اختصاصی از محصولات

طی 5 روز کاری از تمامی 300 محصول سوییت بلیس عکسبرداری انجام شده و پس از ادیت تصاویر، جهت بارگزاری بالکی در سایت به کارشناسان مربوطه ارسال گردید. 

فروشگاه آنلاین دومنظوره جامع

رویکرد یکپارچه B2C و B2B در مدیریت محصولات، کتگوری ها، مشتریان و سفارشات

دسته بندی محصولات

1- راهکار فروش کیک سفارشی

2- راهکار فروش محصولات آماده B2C (با قابلیت مدیریت موجودی)

3- راهکار فروش محصولات B2B برای فردا ببعد

آمار و ارقام

بیش از 700 سفارش موفق در 3هفته نخست شروع فعالیت B2B، امتیاز بالای 95% راندمان سرعتی از تحلیلگر گوگل، 9 هزار بازدیدکننده ارگانیک از سایت B2C در 7 ماه آزمایشی!

پنل مدیریت

مدیریت سفارشات مجزا B2B و B2C با دسترسی سفارشات کیک، محصولات روزانه برای شعب مختلف، مدیریت کتگوری های پویا، مدیریت محصولات، مدیریت مشتریان B2B و B2C، مدیریت کمپین بازاریابی-فروش، مدیریت محله ها، مدیریت تولید و مدیریت سیستم