پلتفرم کیک آنلاین – از 1399

مشتری

استارتاپ شرکت اکسپوننت

خدمات

ایده پردازی، طراحی، توسعه و نگهداشت استارتاپ

طراحی وب اپلیکیشن و اپلیکیشن کیک آنلاین - با تجربه 7 ساله در صنعت قنادی ها

ایده ی کیک آنلاین برای اولین بار در اوایل سال 98 و بواسطه ی طراحی فروشگاههای آنلاین برای دو مجموعه دیافه و ساراکیک استودیو و همزمان رونق گرفتن پلتفرمهای واسطه همچون اسنپ، اسنپ فود و … ایجاد شد. 

پس از چندین ماه تحلیل بازار، بازنگری در جهت بهبود سفارشات کیک و امکانسنجی پروژه، فاز طراحی هویت بصری برند شروع شد و به موازات آن مراحل UX پروژه انجام شد. 

اسفند 98 تا تیرماه 99 فاز اولیه توسعه ی سولوشن پایان یافت و فاز اجرای آزمایشی در راستای جذب برندهای کیکساز شروع گردید و نهایتا با چند pivot در روز 29 دیماه کیک آنلاین رسما فعالیت خود را با وب اپلیکیشن اندروید و IOS آغاز نمود.

پس از چالش های بازاریابی در ابتدای فعالیت، اپلیکیشن اندروید کیک انلاین نیز در دستور کار قرار گرفت و اردیبهشت 1400 در پلتفرمهای کافه بازار و گوگل پلی برای مخاطبین این بخش قابل دانلود بود.

پس از گذشت 8 ماه از شروع فعالیت، کیک آنلاین با حدودا 100 کیکساز در 27 شهر به فعالیت خود ادامه می دهد. (نگارش متن در تاریخ 24 شهریور 1400)

اندروید و IOS

کیک آنلاین بعلت محدودیتهای زمانی، کرونایی و مالی در ابتدا با وب اپلیکیشن شروع به کار کرد و سپس اپلیکیشن نسخه اندروید را پس از 3 ماه رونمایی کرد.

ماژولهای مدیریتی پنل کیک آنلاین

پنل کاربری کیک آنلاین به سه بخش کیکسازان و کارشناسان پشتیبانی و مدیریت تقسیم شده است. در بخش کیکسازان، دو بخش مدیریت سفاراشات هر کیکساز و کیک آپلودی (قیمت گذاری برای کیکهای ارسالی مشتریان) وجود دارد. در دو بخش دیگر نیز مدیریت سفارشات کل، مدیریت کیکهای آپلودی، مدیریت محصولات، مدیریت مشتریان، مدیریت کمپینهای فروش، مدیریت مالی، مدیریت برندها و نهایتا مدیریت سیستم وجود دارد.

مجله اینترنتی کیک آنلاین (کیک مگ)

بدون شک هیچ سایتی بدون محتوای به روز، منظم، تخصصی و هدفمند نمیتواند به رشد و بلوغ خود ادامه دهد. در این مسیر، علاوه بر رعایت موارد سئو در خود وبسایت اصلی، نیازمند یک مجله اینترنتی خواهید بود. کیک آنلاین نیز از این قاعده مستثنا نبوده و به کمک مجله اینترنتی خیلی زودتر و بهتر به اهداف مربوط به جستجوی گوگل رسیده است. 

0
بازدیدکننده از وبسایت و مجله در 8 ماه ​
0 %
درصد بازدیدکنندگان از طریق موبایل بوده است

فروشگاه آنلاین واسطه

راهکار بسیار مناسبتر و بهتر برای جایگزینی خرید از طریق واتساپ، اینستاگرام و همچنین اقتصادی تر نسبت به فروشگاه آنلاین شخصی

3 راهکار فروش کیک

1- هر کیکساز فروشگاه اختصاصی خود را دارد
2- ویترین مدرنتر کیکسازان خارجی و قیمت کیکسازان ایرانی
3- آپلود عکس کیک و پیشنهاد قیمت کیکسازان

آمار و ارقام

بیش از 100 ها فروش موفق، 100 فروشگاه کیکساز، 20000 محصول کیک، امتیاز بالای 90% راندمان سرعتی از تحلیلگر گوگل، 17 هزار بازدید از سایت در 8 ماه

پنل کاربری

کاربری راحت، مینیمال و اثربخش