فروشگاه آنلاین بلاش فلاور (Blush-Flower.com) – از 1402

مشتری

جناب بشیر کمالی و خانم نوا نیکویی

خدمات

طراحی وبسایت و وب اپلیکیشن فروشگاه آنلاین تخصصی گلفروشی

فروشگاه اختصاصی برای استودیو گل بلاش در شیراز

پس عقد قرارداد با مجموعه بلاش فلاور، سولوشن آنلاین گلفروشی در اکسپوننت براساس پروسه های استاندارد بنچمارکینگ در مرحله دیزاین، طراحی گردید و پس از یک فرایند موشکافانه توسط مشتری عزیز و تایید نهایی، وارد فاز ورود اطلاعات، و سپس پیاده سازی و آموزش و تحویل گردید. فروشگاه آنلاین با توجه به اینکه در فریم وورک آنگولار طراحی گردیده است شامل مزایای بیشماری است که مهمترین آن سرعت بسیار بالای پردازش اطلاعات و همچنین طراحی منحصربفرد و اختصاصی برای این مجموعه می باشد. 

پرتال www.blush-flower.com از شهریور ماه 1402 شروع به فعالیت کرده است. سهولت در استفاده و خرید محصول، دیزاین جذاب و گیرا، پیگیری کارفرما در بهره برداری درست از فروشگاه آنلاین، سرعت بالای وبسایت علیرغم تمامی محدودیت های اجرایی، روند رو به رشدی را برای بهره برداری این پروژه متصور و امکانپذیر می نماید.

ایده پردازی و طراحی اختصاصی

یکی از چالش برانگیزترین پروژه های اکسپوننت بعلت سختگیری در مرحله دیزاین پروژه بلاش فلاور بود ولی بعلت حسن نیت همکاری دوطرفه و رویکرد حرفه ای در زمینه تعامل با مشتری، این فرایند به نحو احسن طی گردید و منجربه ایجاد یکی از زیباترین و جذابترین پروژه های ما شد.

مدیریت مشتریان

با توجه به اینکه تمامی خدمات نرم افزاری اکسپوننت شامل ماژول CRM و همچنین مدیریت کمپین می باشد، این موضوع برای مشتری حائز اهمیت بود و استفاده راهبردی در سایت برای این مجموعه داشت.

0 %
افزایش بهره وری در بخش سفارشات آنلاین
0 +
امکان و فیچر خاص در ماژولهای نرم افزاری ارائه شده

ماژولهای کامل

با توجه به دید کاملا باز و شفاف مدیریت جناب آقای بشیر کمالی، پروسه های فروش و امکانات سایت برورسانی مثبتی را طی کرد و فرایندهای مربوط به آن کاملتر و بهینه تر گردید.

فروشگاه آنلاین دو کاربردی گوشی همراه و PC

از مزایای اصلی فروشگاه آنلاین اکسپوننت، این موضوع است که برای نسخه ی دسکتاپ (کامپیوتر شخصی-لپتاپ) و همچنین 2نسخه برای گوشی همراه اندروید و IOS طراحی و استفاده می شود. این موضوع موجب سرعت بالا و کاربری دلچسب و راحت برای طیف وسیع کاربران ارائه می دهد.

دسته بندی محصولات

دسته بندی پویا و داینامیک بر اساس ایونتها، قابلیت سفارش گیری برای امروز براساس موجودی تا ساعتی مشخص، برای آینده و یا اینکه صرفا نمایش در سایت و عدم امکان سفارش. پنل پیامکی و درگاه زرین پال بصورت دیفالت خدمات، تقدیم مشتری محترم گردیده است

آمار و ارقام

این آمار پس از گذشت 6 ماه از زمان بهره برداری، اعلام و بروزرسانی خواهد گردید.

پنل مدیریت

مدیریت سفارشات، محصولات روزانه، مدیریت کتگوری های پویا، مدیریت محصولات، مدیریت مشتریان B2C، مدیریت کمپین بازاریابی-فروش، مدیریت محله ها، مدیریت تولید و مدیریت سیستم